Reklamı Kapat

Didem’in hamilelik yalanı ortaya çıkacak mı ?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 9. bölümünde” ; Didem, Hayat ve Murat’ın önüne geçebilmek için bir yalan atmıştır ve bu işe yaramıştır. Didem’in gerçekten hamile kalması gerekir ve sorunu tıbbi bir şekilde çözme fikri aklına gelir.

Sperm transferi ile hamile kalmayı planlayan Didem, doktoruyla telefonda her şeyi açık ve net bir şekilde konuşur. Bu konuşma sırasında ise Murat Didem’in tam arkasındadır. Sizce Didem’in hamilelik yalanı ortaya çıkacak mı?

Murat, söylediklerinden sonra Hayat’ı bir daha görmeyeceğini düşünmektedir. Fakat ertesi gün onu karşısında bulur. Hayat, ne olursa olsun güçlü durma kararı almıştır. Hatta Didem ve Murat’ın düğün hazırlıklarına yardımcı olur. Doruk, yıllık check-upını yaptırmak için Aslı’nın çalıştığı hastaneye gider. Kerem de İpek’in babası Cevat’la tanışır. Derya, Didem’e her konuda yardımcı olmaktadır. Murat’la aynı evde yaşamaları için Nejat’ı doldurur. Tekstil sektörünün önde gelenleriyle düzenlenen bir gecede Hayat, gecenin yıldızı olur ve başka bir iş teklifi alır. Üstelik İpek, Hayat’ın onun için aldığı avansı ödeyecek paraya sahiptir. Hayat, Sarte’den ayrılacak mıdır? asklaftananlamazdizicom-ask-laftan-anlamaz-10-bolum-populer-videolar-izle-son-bolum-fragmani-izle